Ja se taky chistam koncem unora na 5 tydnu, a chtela bych co nejvic pesky...
To by mi i vyhovovalo. Do příštího roku si převádim asi 20 dní dovolený :D
Já bych toho spíš chtěl, co nejvíce projít i pěšky. Denně tak cca 20-30km dle terénu. A během toho týdne se podle zajímavých treků přesouvat k zajímavým místům.
konec léta/začátek podzimu (ještě sou dlouhý dny a neni tolik turistů) a vzít auto z půjčovny (nemáš stres pokud se něco rozbije) ;)
Ahoj,
jaký termín by jste doporučili a způsob na cestování na dobu 3-4 týdnů na NZ. Brouzdat hlavně přírodou a poznávat krásy NZ. Díky