
Ahoj, s přítelkyní letíme na WHS 15září stopover v Taipei a 20přistáváme v Auckladu. Pokud někdo letí stejně dejte vědět :)
D.Ruzicka@post.cz
Chystám se na Zéland začátkem llistopadu a hledám někoho, kdo by si chtěl koupit auto napůl a umí řídit :) Já za tim 10 let neseděla, ale třeba se zase naučim. Chci během léta procestovat komplet oba ostrovy (listopad-březen). Pište, kdyby měl někdo zájem na: musilkovalenka@gmail.com.
Dík Lenka

Ahoj,chci navštívit dceru na NZ.Plánuji letět leden-únor 2016,ráda bych přivítala spolucestujícího.
Dějkuji za odpovědi evamikova@seznam.cz

Ahoj, letím 14.9. 2015 do Aucklandu na třítýdenní trip po NZ. Tak kdyby se chtěl někdo přidat bylo by to super :-) https://www.facebook.com/lukas.horak.142

Ahoj, nase mamka se sem za namy chysta na 6tydnu a odleta 24. zari 2015. Potrebovaly bychom pro ni nekoho, kdo umi alespon trochu anglicky a byl tedy pro ni jakousi podporou na ceste. Leti s Emirates pres Dubai a Brisbane a budeme ji jeste dokupovat prelet do Wellingtonu.
Na svete nenajdete vetsi pohodarku!
Dekujeme za odpovedi primo na mail: jhedvika@seznam.cz

1 NZD = 12,132
CZK