Ahoj cestovatelé, po patnácti měsících working holiday jsem zpět na visitor visa a začínám cestovat - vyjíždím z Kerikeri, Northland, po západním pobřeží směr jih, v plánu co nejdříve doputovat na jižní o. a křížem krážem až na samý jih, nějaký trek cestou, možná nějaký wooffing. Žádné přesnější plány nemám, tři měsíce je dlouhá doba. Cestuji sama, mám auto. A tak mě napadá, kdo by se chtěl třeba na chvíli přidat, podniknout nějaký trek, ráda budu sdílet. Můj mail je: janina.sar@email.cz

1 NZD = 12,132
CZK