Vzdělávací projekt Svět kolem nás

Cesta na Nový Zéland diskuzní fórum

Partak na Novy Zeland na podzim 2014!

18. 03. 2014 v 21:25

Ahoj vsem. Chtela bych na podzim vycestovat na NZ na 3 mesice. Najit si praci treba na vinici a posledni 2 tydny cestovat. Hledam partacku / partaky :))

Víťa
30. 04. 2014 v 12:22

Ahoj, bohužel v tu dobu budu ještě dodělávat školu, ale nechtěla bys s náma (kluci) příští podzim odletět? Bylo by to na rok na WHS k Aucklandu. Najít si práci, koupit VAN a hodně cestovat :-)

Víťa
30. 04. 2014 v 12:26

Pokud o tom budeš uvažovat, napiš mi na facebook (Víťa Pilát),

měj se a směj se :)

30. 04. 2014 v 20:20

Ahoj, Ja už jsem na zelandu, a zatím jen pracuji a mám v plánu pracovat celou zimu pokud, přijedeš na podzim, tak klidně pak bych ti pomohl z prací a následně bychom mohli vyrazit cestovat..Mám v plánu po zimě cestovat :).

Peta
29. 05. 2014 v 10:07

Ahoj, ja jsem taky na Zelandu (v Queenstownu), pracuji v hotelu, zatim na dobu neurcitou, ale chtela bych strasne cestovat!!!

Tak jsem premyslela, ze bych si to tady odpracovala pres zimni sezonu a pak se s nekym spojila a vyrazila na Tour de Zealand :D  takze kdyby se tady nekdo takovy nasel, byla bych jen rada ;))

Marek
01. 06. 2014 v 7:05

Peta: Ahoj, Jsem na tom stejně, akorat žijí v Ohakune a pracuji v mrkvárně. Vydržím tady max přes zimu a pak bych strašně rád vyrazil cestovat... Jsem na internetu parkrát týdně, pokud by si měla zájem se nějak domluvit, klidně mi napiš na FB https://www.facebook.com/zvanyMozo kde bychom mohli nějak prodiskutovat naše plány a případně se domluvit. Jsem tady na zelandu sám a zatím jen práce a práce a už mi s toho pěkně hrabe, ale zíma přichází a raději pracovat, ale hned po zimě jdu takřka do všeho...Miluji hlavně hory a dlouhy treky atd....více můžeme probrat na FB...Těším se na tvou reakci.

Regards

Marek

02. 06. 2014 v 2:07

Ahoj Péťo:-)

Prosim ozvala by ses mi co nejdriv na email, nebo na telefon? Mohli by jsme probrat Tour de Zealand ;-)

Email: vorlajzovic@gmail.com

Tel.:0210395633

Tesim se na zpravu;-)

S pozdravem Michal

Markéta R.
12. 06. 2014 v 12:59

ahoj chystám  se tam na srpen září také hledám někoho sebou...sehnat si nějakou práci ale převážně cestovat...kdyby se tu někdo našel budu jedině ráda Markéta R.

14. 06. 2014 v 23:19

Ahoj... já mám v plánu letět v termínu září/říjen, ale spíš až v tom říjnu :) Na zélandu chci být asi rok, popřípadě rok a čtvrt. Ale i tak člověk nikdy neví co příjde...letím na WHS samozřejmě :)

Nový příspěvek
antispam napiš číslici šest (a zapni si v prohlížeči Javascript!)
Přihlášení
Sponzorované odkazy
Kurz
Nový Zéland Aktuální kurz1 NZD = 15,046 CZK
Dle dnešního kurzovního lístku ČNB
Cestování na Facebooku
Další odkazy
Statistika
  • 16016 návštěvníků celkem
  • 7 návštěvníků online