Vzdělávací projekt Svět kolem nás

Cesta na Nový Zéland diskuzní fórum

Partak na Novy Zeland na podzim 2014!

Itálie
18. 03. 2014 v 21:25

Ahoj vsem. Chtela bych na podzim vycestovat na NZ na 3 mesice. Najit si praci treba na vinici a posledni 2 tydny cestovat. Hledam partacku / partaky :))

Evropa
Víťa
30. 04. 2014 v 12:22

Ahoj, bohužel v tu dobu budu ještě dodělávat školu, ale nechtěla bys s náma (kluci) příští podzim odletět? Bylo by to na rok na WHS k Aucklandu. Najít si práci, koupit VAN a hodně cestovat :-)

Evropa
Víťa
30. 04. 2014 v 12:26

Pokud o tom budeš uvažovat, napiš mi na facebook (Víťa Pilát),

měj se a směj se :)

Nový Zéland
30. 04. 2014 v 20:20

Ahoj, Ja už jsem na zelandu, a zatím jen pracuji a mám v plánu pracovat celou zimu pokud, přijedeš na podzim, tak klidně pak bych ti pomohl z prací a následně bychom mohli vyrazit cestovat..Mám v plánu po zimě cestovat :).

Nový Zéland
Peta
29. 05. 2014 v 10:07

Ahoj, ja jsem taky na Zelandu (v Queenstownu), pracuji v hotelu, zatim na dobu neurcitou, ale chtela bych strasne cestovat!!!

Tak jsem premyslela, ze bych si to tady odpracovala pres zimni sezonu a pak se s nekym spojila a vyrazila na Tour de Zealand :D  takze kdyby se tady nekdo takovy nasel, byla bych jen rada ;))

Nový Zéland
Marek
01. 06. 2014 v 7:05

Peta: Ahoj, Jsem na tom stejně, akorat žijí v Ohakune a pracuji v mrkvárně. Vydržím tady max přes zimu a pak bych strašně rád vyrazil cestovat... Jsem na internetu parkrát týdně, pokud by si měla zájem se nějak domluvit, klidně mi napiš na FB https://www.facebook.com/zvanyMozo kde bychom mohli nějak prodiskutovat naše plány a případně se domluvit. Jsem tady na zelandu sám a zatím jen práce a práce a už mi s toho pěkně hrabe, ale zíma přichází a raději pracovat, ale hned po zimě jdu takřka do všeho...Miluji hlavně hory a dlouhy treky atd....více můžeme probrat na FB...Těším se na tvou reakci.

Regards

Marek

Nový Zéland
02. 06. 2014 v 2:07

Ahoj Péťo:-)

Prosim ozvala by ses mi co nejdriv na email, nebo na telefon? Mohli by jsme probrat Tour de Zealand ;-)

Email: vorlajzovic@gmail.com

Tel.:0210395633

Tesim se na zpravu;-)

S pozdravem Michal

Česká Republika
Markéta R.
12. 06. 2014 v 12:59

ahoj chystám  se tam na srpen září také hledám někoho sebou...sehnat si nějakou práci ale převážně cestovat...kdyby se tu někdo našel budu jedině ráda Markéta R.

Česká Republika
14. 06. 2014 v 23:19

Ahoj... já mám v plánu letět v termínu září/říjen, ale spíš až v tom říjnu :) Na zélandu chci být asi rok, popřípadě rok a čtvrt. Ale i tak člověk nikdy neví co příjde...letím na WHS samozřejmě :)

Spojené státy
Nový příspěvek
antispam napiš číslici šest (a zapni si v prohlížeči Javascript!)
Přihlášení
Sponzorované odkazy
Kurz
Nový Zéland Aktuální kurz1 NZD = 14,858 CZK
Dle dnešního kurzovního lístku ČNB
Cestování na Facebooku
Další odkazy
Statistika
  • 16016 návštěvníků celkem
  • 8 návštěvníků online