Vzdělávací projekt Svět kolem nás

Cesta na Nový Zéland diskuzní fórum

Severní ostrov od poloviny dubna na měsíc

25. 02. 2014 v 9:50

Ahoj, zhruba od poloviny dubna se chystám cestovat po severním ostrově. Vyjíždět budu z Kerikeri (Northland), ráda bych na úplný sever a poté pokračování na jih, 13. 5. odlétám z Aucklandu, takže tam bude i můj cíl. Žádný detailnější plán zatím nemám kromě toho, že "potřebuji" najít na Waiheke islandu dům mého prapraprastrýce :).

Vlastním malinké auto, takže uvítám jednoho, maximálně dva pohodové spolucestovatele, ideálně vlastnící stan, jelikož ten tu momentálně nemám. Cestování si představuji jako zaslouženou klidnou dovolenou v tempu, které nám bude vyhovovat. Klidně i zdržení na místech, kde se nám bude líbit na úkor "honby" za profláknutými turistickými cíly.

Jsem klidná, optimistická, rozjímavá. Miluju přírodu a bytí v ní. Mám ráda dobré zdravé jídlo, jsem bezlepková vegetariánka. Což rozhodně nemusí nic znamenat - respektovat a být respektován :).

Najde-li se tu někdo s podobnými plány podobného založení, uvítám společnost na mé cestě.

Marek
06. 03. 2014 v 7:22

Ahoj,

No konci března odlítám na NZ, první týdny budu chodit do školy a následně bych se na cestování po severním ostrově přidal. Letím sám a určitě by mi to ze začátku dost pomohlo, kdybych mohl s tebou procestovat pár končin.

Je mi 27 let, jsem klidný, milý, optimista, který miluje cestování.

Pokud by si měla zájem, prosím kontaktuj mě na mail. lsulc@email.cz.

Děkuji

Marek

Nový příspěvek
antispam napiš číslici šest (a zapni si v prohlížeči Javascript!)
Přihlášení
Sponzorované odkazy
Kurz
Nový Zéland Aktuální kurz1 NZD = 14,843 CZK
Dle dnešního kurzovního lístku ČNB
Cestování na Facebooku
Další odkazy
Statistika
  • 16016 návštěvníků celkem
  • 9 návštěvníků online