Vzdělávací projekt Svět kolem nás

Cesta na Nový Zéland diskuzní fórum

Auckland-Tahiti

Nový Zéland
24. 05. 2013 v 0:12

Ahoj, chystam se na Tahiti asi tak za 4 mesice a potreboval bych nejake info o cenach na tahiti,... a taky levnem ubytovani. Nema s tim nekdo nejake zkusenosti?

Nový Zéland
23. 06. 2013 v 14:34

Napiš mi na můj email radeknohejl@seznam.cz nebo si mě najdi na facebooku Radek Nohejl

Právě jsem tam byl na dovolené 16 dní. Tak bych poradit mohl.

Česká Republika
23. 06. 2013 v 20:35

Čau pls pošli to info o Tahiti sem. Je nás možná víc které by to zajímalo.

Dík

Nový Zéland
23. 06. 2013 v 20:57

Taky se primlouvam :-)

Nový Zéland
29. 06. 2013 v 15:22

Napište mi co všechno by jste chtěli vědět. A snad si to připravím a dám to sem.

Česká Republika
30. 06. 2013 v 2:50

Cau tak nejak vsechno :-) hlavne jak je to na Tahiti, letenky si snad sežene každý sám.... ale to ostatní, hlavně osobní zkušenost by se hodila :-)

Česká Republika
Kuba
04. 07. 2013 v 12:35

Zdar, byl jsem na Tahiti, Bora Bora a Moree. Ceny jsou tam brutálně vysoký, pro představu bageta nějakým obložením tak 40kč a to je to nejlevnější co seženeš. Přelety mezi ostrovy se hodně vyplatí si naplánovat, jednotlivé přelety jsou drahé, řádově 3tisíce kč a víc, ale pokud si koupíte multiletenku, tak to začíná být zajímavé. Ne, že bych to chtěl někomu nutit, ale tady jsem vše shrnul i když to nejsou jen informace, které vás zajímají

http://kubaapetra.wordpress.com/2013/05/05/tahiti-denik-blog/

celkově bych asi doporučil něco jako Tonga, Fiji, Šalamounovy ostrovy nebo Indonesie. Máte možnost vidět vlastně totéž jako na tahiti, ale za méně peněz. Samozřejmě pokud stejně jako já toužíte po Tahiti, tak neváhejte a jeďte, stačí si na NZ trochu máknout a jistě návštěva Tahiti nezrujnuje Váš účet.

Nový Zéland
02. 09. 2013 v 3:58

Tahiti se mi nelibilo, Moreea a Bora Bora je krasna. Vsechno se da vygooglovat. Mne 14 dni prislo na 3000 NZD

Spojené státy
Nový příspěvek
antispam napiš číslici šest (a zapni si v prohlížeči Javascript!)
Přihlášení
Sponzorované odkazy
Kurz
Nový Zéland Aktuální kurz1 NZD = 14,820 CZK
Dle dnešního kurzovního lístku ČNB
Cestování na Facebooku
Další odkazy
Statistika
  • 16016 návštěvníků celkem
  • 11 návštěvníků online